Када сте активирали линк преко лого-а Oracle Academy, у дну странице, у средишњем делу налази се прозор за пријављивање и активацију налога (Join The Oracle Academy). Избором дугмета (Register) улазите на страницу под називом (Academy Membership), на којој су понуђена три нивоа тренинга (Introduction to Computer Science, Advanced Computer Science, Business Applications). У оквиру сваке од њих имате понуђене две опције пријављивања (Membership Requirements, Register for Membership & Enroll in Training)

Избором друге опције (Register for Membership & Enroll in Training) отвориће се формулар у који треба да изаберете земљу (SERBIA), поштански код (22320), назив школе (уписујете - TŠ "Mihajlo Pupin") и адресу ваше електронске поште.

У наставку потврђујете да сте изабрали нашу школу, а на следећој страници дајете сагласност да сте разумели услове које треба да испуњавате ви и ваша школа.

Последњи формулар приказује опште податке о нашој школи, а ваше личне ви сами уписујете, потврђујете и почињете са истраживањем и учењем у оквиру понуђених програма тренинга Oracle Academy.

Пуно среће и успеха :)