Архива активности за школску годину: 2009/2010  2010/2011  2011/2012  2012/2013  2013/2014  2014/2015

Преглед активности у школској 2017/2018.

21.11.2017.

Предавање из безбедности у саобраћају

У организацији наставника Предрага Зинаића испред Техничке школе „Михајло Пупин“ из Инђије и др Душана Чанковића испред Института за јавно здравље Војводине, 21. новембра 2017. године у просторијама школе, у периоду од 10 до 13 часова, организована су два предавања за ученике II, III и IV разреда сабраћајне струке, на тему „ПАС нису за нас – превенција злоупотребе психоактивних супстанци“ и „Превенција повреда у саобраћају“.

Едукација се састојала из два дела. Први део је подразумевао предавањa уз "PowerPoint" презентације, док је други део био у виду креативне радионице. У склопу креативне радионице ученицима је омогућено да испробају, тзв. „пијане наочаре“ на полигону са препрекама, димензије 2x2м, које симулирају умор код возача, већи проценат алкохола у крви као и присуство марихуане, LSD-а и THC-а. На овај начин се младима указује на друштвено неприхватљиво и недозвољено понашање које угрожава њихов живот и животе других људи, како у саобраћају тако и ван њега.

Учесницима предавања је презензтована "on line" апликација на интернет страници Института за јавно здравље Војводине, која представља облик социјално-маркетиншке интервенције у заједници и омогућава младима континуирани и интерактивни приступ, као и упућивање на социјалне мреже подршке и рецензиране интернет садржаје о психоактивним супстанцама и последицама које узрокују.

Такође, учесницима едукације је подељен и здравствено-васпитни и промотивни штампани материјал.

28.10.2017.

Првенство Србије у кросу

Милош Малешевић, ученик ТШ "Михајло Пупин" из Инђије, на првенству Србије у кросу, одржаном 28. октобра у Бору, освојио је прво место у категорији млађих јуниора у трци на 5000 метара и тиме обезбедио место у државној репрезентацији, чије ће боје бранити 18. новембра, на кросу Балкана у Турској.

Ноћ истраживача, 2017.

29.09.2017.

Тим ученика Техничке школе, предвођен професором Вуковљак Слободаном, учествовао је и ове године у манифестацији "Ноћ истраживача" и представио два пројекта из области електронике.

Фотографија корисника Tehnička škola "Mihajlo Pupin", Inđija

29.09.2017.

Израда новог приступног степеништа (преузето са www.ritamindjije.rs)

tehnicka skola minajlo pupin indjija

28.09.2017.

Реновирање Техничке школе у Инђији

Телевизијски прилог о реконструкцији прилазног степеништа и реновирању унутрашњости Техничке школе "Михајло Пупин" из Инђије. Емитовано у информативном програму Сремске телевизије, 28. септембра 2017. године.

Преглед активности у школској 2016/2017.

13.06.2017.

Преузмите издање нашег школског часописа за 2016/2017. годину.

10.06.2017.

Погледајте видео прилог о пројекту који је реализовао ученик Петар Цанић и упознајте се са предметима из области електронике и дигиталне електронике, које предаје професор Слободан Вуковљак, ментор при реализацији пројекта "Плазма звучник".

07.06.2017.